fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Zostań Pracodawcą Roku 2022!
Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z Dyrektorką Powiatowego Urzędu Pracy Danutą Michałek zapraszają przedsiębiorców z Bocheńszczyzny do udziału w konkursie o tytuł Pracodawca Roku! Na zgłoszenia czekamy do końca miesiąca.

Konkurs skierowany jest do firm z powiatu bocheńskiego, mających znaczący udział w rozwoju  naszego regionu, a których działania tworzą miejsca pracy i upowszechniają dobre praktyki.

To będzie pierwsza tego typu nagroda i mam nadzieję, że będzie to wyróżnienie honorowe i nobilitujące. Laureata wybierze Kapituła, w dwóch kategoriach – małych i większych firm. Zachęcam do przesyłania zgłoszeń
mówi starosta Adam Korta

Konkurs rusza 1 marca br. a zgłoszenia będzie można przesłać do końca miesiąca do Powiatowego Urzędu Pracy, który będzie odpowiadał za przeprowadzenie konkursu.

Konkurs wyróżni bocheńskich pracodawców, którzy:

1. wykazują się prowadzeniem polityki otwartej na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy,
  2. dbają o rozwój osobisty i zawodowy swoich pracowników,
  3. w polityce kadrowej praktykują tolerancję i brak dyskryminacji m.in. ze względu na wiek, niepełnosprawność czy narodowość.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagodzeni w dwóch kategoriach: mikroprzedsiębiorstwo/mała firma oraz średnia/duża firma.

Zgłoszenie do konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić udostępniony poniżej formularzzgłoszeniowy stanowiący załącznik do Regulaminu konkursu,  który można dostarczyć poprzez:

1. przesłanie wypełnionego formularza e-mailem (skan dokumentów) na adres: konkurs@pup-bochnia.pl,
  2. przesłanie wypełnionego formularza pocztą tradycyjną na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni, ul. Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia,
  3. złożenie formularza na dzienniku podawczym Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni (pokój 13, I piętro),
  4. ePUAP - Adres Skrytki: /12010/SkrytkaESP,
  5. przesłanie pisma do urzędu przez system praca.gov.pl.

Kryteria oceny:

Szczegółowe kryteria oceny znajdują się w załączniku do regulaminu.

Nagrody dla zwycięzców:

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i statuetki oraz możliwość posługiwania się w celach promocyjnych tytułem „Pracodawca Roku 2022 Powiatu Bocheńskiego".

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi podczas I Forum Przedsiębiorczości Powiatu Bocheńskiego.

Więcej szczegółów dotyczących Konkursu znajdą Państwo w Regulaminie konkursu, a także pod numerem telefonu 14 614 97 27, 14 614 97 10, 14 614 97 20, 14 614 97 41.

ZACHĘCAMY PRACODAWCÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

[sk]