kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Podpisano umowę na mapy geodezyjne on-line

  Dodano: 25.06.2019 12:00 Podpisano umowę na mapy geodezyjne on-line
  W Starostwie Powiatowym w Bochni podpisano kolejne umowy na realizację projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Bocheńskiego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. W ramach realizacji umowy zmodernizowane zostaną kolejne zasoby geodezyjne całej gminy Lipnica Murowana oraz obszaru wiejskiego gminy Nowy Wiśnicz.
  Więcej
 • Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych

  Dodano: 25.06.2019 10:00 Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych
  Zespół Parków Krajobrazowych serdecznie zaprasza wszystkich miłośników przyrody na „Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych”. Piknik odbędzie się dnia 30 czerwca 2019 r. w Lipnicy Murowanej, na boisku piłkarskim. Rozpoczęcie Pikniku o godzinie 13:00.
  Więcej
 • Ogłoszenie

  Dodano: 25.06.2019 08:00 Ogłoszenie
  Starosta Bocheński zawiadamia o zamiarze wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości gruntowej położonej w Bochni, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka ewidencyjna oznaczona numerem 2147 o powierzchni 0,1961 ha – poprzez udzielenie Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A., zezwolenia na założenie i przeprowadzenie na w/w nieruchomości przewodów i urządzeń do przesyłania gazów wysokiego ciśnienia DN100 MOP 8,4 MPa zasilających stację redukcyjno - pomiarową Bochnia, ul. Rejtana.
  Więcej
 • VIII Sesja Rady Powiatu

  Dodano: 24.06.2019 09:00 VIII Sesja Rady Powiatu
  Przewodniczący Rady Powiatu zawiadamia, że w dniu 28 czerwca 2019 roku o godzinie 10,00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Bochni odbędzie się VIII SESJA RADY POWIATU W BOCHNI, której zasadniczymi tematami będzie:
  Więcej
 • Uczniowie II LO stworzyli aplikację BochniaGO

  Dodano: 24.06.2019 08:00 Uczniowie II LO stworzyli aplikację BochniaGO
  Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Bochni w VII edycji projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu (ANP). Projekt został objęty honorowym patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Ministra Edukacji Narodowej przy strategicznym wsparciu Fundacji PKO Banku Polskiego i skierowany został do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Jego głównym celem było przybliżenie uczestnikom zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego, sposobów i mechanizmów działania rady miejskiej oraz zachęcenie do aktywnego zaangażowania się w życie społeczności lokalnej poprzez przygotowanie i realizację autorskiego projektu społecznego w swoim mieście.
  Więcej