kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Raport z powiatu bocheńskiego!

  Dodano: 04.04.2020 09:00 Raport z powiatu bocheńskiego!
  Z informacji przesłanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bochni, na dzień dzisiejszy (04.04) na terenie powiatu bocheńskiego rozpoznanych mamy 20 przypadków zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, w tym 5 osób hospitalizowanych i 15 w izolacji domowej.
  Więcej
 • Konkurs Historyczny Patria Nostra

  Dodano: 04.04.2020 09:00 Konkurs Historyczny Patria Nostra
  Organizatorzy zapraszają do przesyłania zgłoszeń na Konkurs Historyczny Patria Nostra. Konkurs adresowany jest do młodzieży polskiej i polonijnej i ma na celu propagowanie wiedzy o historii Polski i jej dziedzictwa kulturowego, krzewienie patriotyzmu oraz budowanie poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków.
  Więcej
 • Strażacy będą informować o zagrożeniu

  Dodano: 04.04.2020 08:00
  W najbliższy weekend strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Bochni oraz z jednostek OSP przeprowadzą po raz kolejny akcję informacyjną i będą apelowali o pozostanie w domach i zachowanie szczególnej ostrożności w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.
  Więcej
 • Dom Pomocy Społecznej objęty kwarantanną

  Dodano: 03.04.2020 13:00 Dom Pomocy Społecznej objęty kwarantanną
  Decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego pensjonariusze oraz pracownicy dwóch budynków Domu Pomocy Społecznej w Bochni zostali objęci kwarantanną. Ma to związek z pozytywnymi wynikami testów na obecność wirusa COVID-19. Podopieczni oraz część personelu pozostanie w budynkach i tam będzie odbywało kwarantannę.
  Więcej
 • Dofinansowanie wynagrodzeń dla pracowników

  Dodano: 03.04.2020 07:00 Dofinansowanie wynagrodzeń dla pracowników
  Od 1 kwietnia przedsiębiorcy mogą wnioskować do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników w związku z kryzysem wywołanym przez rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa. Pieniądze pochodzą z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (FGŚP). Wypłaty świadczeń będą możliwe do końca 2020 roku.
  Więcej