kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Radni dziekują medykom-rezolucja

  Dodano: 26.11.2020 13:36 Radni dziekują medykom-rezolucja
  Podczas dzisiejszej Sesji Rady Powiatu w Bochni rajcy podjęli rezolucję w sprawie podziękowania za pracę i szacunek dla wszystkich środowisk zaangażowanych w walkę pandemią. Ma być to forma uznania dla tych osób, które od wielu miesięcy angażują się w działania związanie z walką z pandemią.
  Więcej
 • Trwa termomodernizacja SOSW za 1,5 miliona złotych

  Dodano: 26.11.2020 12:00 Trwa termomodernizacja SOSW za 1,5 miliona złotych
  Prawie 1,5 miliona złotych wyniesie koszt termomodernizacji budynku byłej bursy szkolnej przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni, w którym obecnie zlokalizowany jest Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy.
  Więcej
 • Separator osocza działa już w bocheńskim szpitalu

  Dodano: 25.11.2020 08:00 Separator osocza działa już w bocheńskim szpitalu
  Do Szpitala Powiatowego w Bochni trafiło urządzenie do poboru osocza od ozdrowieńców po Covid-19. Takie osocze zawiera przeciwciała, które wspomagają leczenie ciężkich przypadków. Mieszkańcy Bocheńszczyzny, od najbliższego czwartku nie będą musieli jechać już do Krakowa, gdyż będą się mogli zgłosić do Rejonowego Punktu Krwiodawstwa w bocheńskiej lecznicy. Separator jest jednym z pięciu tego typu urządzeń, które na obecną chwilę działają na terenie Małopolski.
  Więcej
 • Coraz bliżej budowy ZOL-u i hospicjum w Bochni

  Dodano: 24.11.2020 09:00 Coraz bliżej budowy ZOL-u i hospicjum w Bochni
  Planowana przez Powiat Bocheński budowa przy ul. Karolina w Bochni Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego wraz z hospicjum ma otrzymać rządowe wsparcie. Taką deklarację złożył osobiście Wiceminister Nauki i senator z okręgu Tarnowskiego Włodzimierz Bernacki podczas spotkania ze Starostą Bocheńskim Adamem Kortą.
  Więcej
 • Dyrektorzy i Nauczyciele nagrodzeni...

  Dodano: 23.11.2020 08:00 Dyrektorzy i Nauczyciele nagrodzeni...
  11 nauczycieli i 7 dyrektorów otrzymało od starosty bocheńskiego Adama Korty, nagrody za wyróżniającą pracę dydaktyczno - wychowawczą i opiekuńczą
  Więcej