kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Ruszyła czwarta edycja konkursu Floriany 2020

  Dodano: 23.01.2020 11:00 Ruszyła czwarta edycja konkursu Floriany 2020
  Strażacy OSP to nie tylko dzielni ochotnicy, którzy gaszą pożary i ratują poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. To także społeczni liderzy swoich miejscowości, pełni pomysłów i chęci poprawiania jakości życia w ich małych ojczyznach. Budują boiska w swoich wsiach, upiększają przestrzeń publiczną, organizują zajęcia integracyjne, dbają o ciągłość tradycji, krzewią kulturę i edukują. Różnorodność i pomysłowość prospołecznych projektów realizowanych przez OSP dla mieszkańców wsi, gmin i miast jest ogromna. Aby docenić i promować ten rodzaj aktywności strażaków Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP organizuje Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z Udziałem OSP i Samorządów FLORIANY. Ruszyła jego IV edycja.
  Więcej
 • Jutro promocja albumu z 12. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”

  Dodano: 22.01.2020 09:00 Jutro promocja albumu z 12. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”
  Jutro w bocheńskim Kinie odbędzie się promocja albumu z 12. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. To fotograficzna i filmowa dokumentacja przedsięwzięcia, które chyba już na stałe wpisało się w artystyczny pejzaż Bochni. Promocja albumu odbędzie się 23 stycznia (czwartek) o godz. 17.30 w sali Kina Regis w Bochni.
  Więcej
 • Szkolenie dla organizacji pozarządowych

  Dodano: 22.01.2020 07:00 Szkolenie dla organizacji pozarządowych
  Starostwo Powiatowe w Bochni oraz krakowska Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie w zakresie wypełniania nowych wzorów ofert dotacyjnych oraz zasad rozliczania poprzez rezultaty.
  Więcej
 • Służba przygotowawcza 2020

  Dodano: 21.01.2020 12:00 Służba przygotowawcza 2020
  Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowie poszukuje ochotniczek i ochotników do odbycia w 2020 roku służby przygotowawczej. Przeznaczona jest ona dla osób, które wcześniej nie pełniły czynnej służby wojskowej, a zamierzają podjąć obowiązki w ramach Narodowych Sił Rezerwowych, chcą zostać żołnierzami zawodowymi lub pełnić służbę w Wojskach Obrony Terytorialnej.
  Więcej
 • Dotacje na podjęcie działności gospodarczej

  Dodano: 20.01.2020 13:00 Dotacje na podjęcie działności gospodarczej
  Lokalna Grupa Działania „Dolina Raby” poszukuje osób zainteresowanych dotacją w branży turystycznej i produkcji żywności. Osoby fizyczne, które rozpoczną działalność gospodarczą w wybranych branżach mogą otrzymać nawet 55 tysięcy złotych. Termin naboru w zakresie w/w przedsięwzięć od 27.01.2020 – 10.02.2020.
  Więcej