Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego 2021-2030

29.10.2020
Powiat Bocheński zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego 2021-2030, które przeprowadzone są w terminie od 29 października do 12 listopada 2020 roku.

Konsultacje są przeprowadzane w formie konsultacji otwartych elektronicznych za pośrednictwem Platformy Konsultacji Społecznych- http://portalngo.powiatbochenski.eu/, gdzie każdy może zgłosić swoje uwagi i zastrzeżenia do przedstawionego projektu wypełniając formularz uwag.

Celem przeprowadzenia konsultacji społecznych jest włączenie do pracy nad projektem Strategii jak najszerszego grona Mieszkańców Powiatu Bocheńskiego i Partnerów społeczno-gospodarczych oraz uzyskanie opinii dotyczących wizji, misji, celów strategicznych i operacyjnych oraz kierunków działań Powiatu Bocheńskiego do 2030 roku - mówi Adam Korta , starosta Bocheński.

Konsultacje społeczne przeprowadzane są w oparciu i zgodnie z:

„Zasadami i trybem przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Powiatu Bocheńskiego” określonymi przez Radę Powiatu w Bochni uchwałą Nr XI/115/2011 z dnia 9 września 2011 r. (Dz. Urz. Woj. Małop. Z 2011 r. Nr 512 poz. 5048).
Uchwałą Zarządu Powiatu w Bochni 340/2020 z dnia 28 października 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego 2021-2030.

Wyniki konsultacji zostaną przedstawione w formie raportu i  opublikowane na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej i w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Bochni

Dokument będący przedmiotem konsultacji można pobrać z załącznika.

kh