Koncert Raba Gospel Choir w Kopalni Soli w Bochni

13.01.2023
Zapraszamy serdecznie 20 stycznia o godzinie 17:00 na kolędowanie z chórem Raba Gospel Choir. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby wysłuchać koncertu w kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli Bochnia (zjazdy od godziny 16:00).

Chór Raba Gospel Choir działa na terenie Powiatu Bocheńskiego od dwóch lat. Towarzyszący mu chór dziecięcy powstały specjalnie na okazję koncertów kolędowych. Chóry wystąpią pod dyrekcją Beaty Stasiak - charyzmatycznej instruktorki śpiewu, założycielki i dyrygentki jednego z najstarszych polskich chórów Gospel oraz Anny Madej znanej m.in. z prowadzenia własnego zespołu "Play&Pray"; i szkółki TGD w Krakowie. Chór wykona kolędy i nietradycyjne gospelowe piosenki świąteczne. Koncert odbędzie się w piątek 20 stycznia o 17:00 w Kopalni Soli w Bochni.

Zjazd do kopalni szybem Campi rozpocznie się od godziny 16.00 Bilety w cenie 20 zł / 1 os dorosłą , 10 zł / 1 dziecko, do nabycia w kasie kopalni: ul. Campi 15, 32- 700 Bochnia lub on – line: https://kopalnia-bochnia.pl/ebilety/

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Bocheński Adam Korta.