"Wojna a dobroczynność” spotkanie z Siostrą Małgorzatą Chmielewską i redaktorem Jackiem Pałasińskim

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
10.09.2022, 19:00
miejsce:
Tężnia Solankowa przy Plantach Salinarnych
Zapraszamy wszystkich w ramach „Weekendu z Zabytkami” na wyjątkowy czas, unikatowe wydarzenie zrealizowane przy współpracy Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Okulickiej i ze wsparciem Starostwa Bocheńskiego oraz Urzędu Miasta Bochni: Spotkanie – rozmowę - dyskusję: Siostry Małgorzaty Chmielewskiej i red. Jacka Pałasińskiego moderowane przez Jurka Kralkowskiego

O godzinie 19.00 w Tężni Solankowej przy Plantach Salinarnych (w razie deszczu, impreza odbędzie się w Oratorium przy Bazylice Św.Mikołaja ). Podczas spotkania wszyscy weźmiemy udział w licytacji "prezentów" od naszych darczyńców z której dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Siostry Chmielewskiej. Licytacje poprowadzi red. Mariusz Kuś wspaniały dziennikarski i prezenter.

[sk]