Wieczór Autorski poetki Justyny Marii Mączki

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
07.02.2023, 17:00
miejsce:
Sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5, I p
organizator:
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 7 lutego 2023 r. o godz. 17.30 na Wieczór Autorski poetki Justyny Marii Mączki i promocję jej drugiego tomiku wierszy „Myśli powoje”. Spotkanie poprowadzi Marcin Urban, oprawa muzyczna: Jarosław Gut i Ryszard Rataj.

Justyna Maria Mączka, pochodzi z Uścia Solnego. Jest osobą obdarzoną wieloma talentami, ma szereg zainteresowań. To wolny „duch”, który nie znosi pozerstwa, owijania w bawełnę i nihilizmu, kocha muzykę, dobro i serdeczność. Docenia rzeczy proste, piękno natury i zwierzęta. Rysuje, maluje, jest plastycznym samoukiem. Ostatnio podjęła kolejne wyzwanie – zilustrowała książkę – jej rysunki można podziwiać w tomiku Zbigniewa Pikuły „Limbajki czyli wiersze i limeryki dla dzieci”.

Wszystkie jej pasje znajdują swój wydźwięk w wierszach. Pisze niemal od dziecka, początkowo do szuflady. W 2020 roku wydała debiutancki tomik wierszy „Skrzydła moje rozwinę”, który promowała w listopadzie 2021 roku w Filii Nr 1 Biblioteki. Promocji towarzyszyło otwarcie wystawy prac plastycznych Autorki.

Podczas wieczoru poetyckiego w Bibliotece Justyna Mączka zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego tomiku „Myśli powoje”, wydanego w grudniu ubiegłego roku. Będzie można również nabyć tomiki wierszy oraz uzyskać dedykację Autorki.

Spotkanie odbędzie się w sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5z, I p. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.