Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego 2022

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie
Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego
fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
09.09.2022, 18:00
miejsce:
Powiat Bocheński
organizator:
Starostwo Powiatowe w Bochni oraz Partnerzy
Tradycyjnie już w drugi weekend po wakacjach czyli 9-11 września 2022 r. zapraszamy na Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego. To już 15 edycja tej imprezy. Zapraszamy podczas niej turystów i mieszkańców do wspólnego zwiedzania najciekawszych miejsc Powiatu Bocheńskiego. Rokrocznie to wydarzenie bije rekordy frekwencji przyciągając turystów nie tylko z Małopolski.

Podczas weekendowego zwiedzania zaprezentujemy Państwu to co najlepsze i najpiękniejsze, uzmysławiając mieszkańcom jak bardzo powinni być dumni ze swojej małej ojczyzny, a turystów zachęcając do powrotu. Wydarzenie odbywa się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.

Oprócz urokliwych zabytków, wyjątkowych miejsc czy spacerów tematycznych zapraszamy:

- w piątek 9.09

• o godz. 18.00 na piknik lokalnych smaków, warsztaty ceramiczne, warsztat wikliniarski -zobacz wydarzenie
  • o godz. 20.00 Wernisaż wystawy. Młodzi z Wiśnickiego plastyka. Ceramika. Tkanina. Renowacja.

- w sobotę 10.09:

• godz. 11.00 - 15.00 na warsztaty dziennikarsko-fotograficzne "Wartość Informacji" - zobacz wydarzenie
  • godz. 13:00 – 17:00 Warsztaty archeologiczno- plastyczne - zobacz wydarzenie
  • godz. 19.00 na Spotkanie i rozmowy o wojnie i dobroczynności z Siostrą Małgorzatą Chmeielewską i redaktorem Jackiem Pałasińskim - zobacz wydarzenie

- w niedzielę 11.09:

Cały program weekendowego zwiedzania można znaleźć na stronie www.zabytki.powiatbochenski.pl

Sledź nas również na FB

[sk]