Spotkanie z Sabiną Jakubowską, autorką książki

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
23.02.2023, 17:30
miejsce:
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, ul. Mickiewicza 5
bilety:
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na spotkanie z Sabiną Jakubowską, które odbędzie się 23 lutego 2023 r. czyli dokładnie w rok po oficjalnej premierze jej drugiej książki „Akuszerki”, godz. 17.30, sala klubu Biblioteki. Spotkanie poprowadzi Dorota Rzepka

Powieść „Akuszerki” jeszcze przed swoją oficjalną premierą odbiła się szerokim echem nie tylko w mediach lokalnych, ale też na ogólnopolskich portalach literackich i recenzenckich i do dzisiaj cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Dla naszego regionu to szczególna publikacja – jest ona bowiem inspirowana prawdziwymi miejscami i osobami związanymi przede wszystkim z Jadownikami, pojawia się jednak także Bochnia, Brzesko, Okocim, Szczepanów oraz inne pobliskie miejscowości.