Poznajmy się lepiej w Rerum

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie
Poznajmy się lepiej - Давайте ближче пізнати один одного
fot. Bawialnia Edukacyjna RERUM
Poznajmy się lepiej - Давайте ближче пізнати один одного

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
06.03.2022, 17:00
miejsce:
BAWIALNIA EDUKACYJNA RERUM GALERIA BOCHEŃSKA wjazd windą +2 piętro
organizator:
Bawialnia edukacyjna RERUM Kinga Magdoń
Już w najbliższą niedzielę 06. marca Bawialnia edukacyjna Rerum zaprasza rodziny polskie i ukraińskie na spotkanie „Poznajmy się lepiej”, na którym organizatorzy pomogą dzieciom wspólnie spędzić czas, a przy tym lepiej poznać swoje kultury, zwyczaje i obyczaje. Dzięki wspólnej zabawie ułatwią dzieciom nawiązanie relacji, poznanie nowych osób i przy okazji spędzić miło czas.
Sztuka, kultura, tradycja, muzyka na żywo, gra na instrumentach, wspólna zabawa na kulkach w bawialni czy macie interaktywnej integrują, ważne jest wspólne spędzanie czasu.
Zapewniamy odpowiednią, przyjazną kadrę oraz przestrzeń dostosowaną dla najmłodszych, oferujemy zabawę w kulkach, na macie interaktywnej, trening mentalny, który ma wyciszyć emocje. Zależy nam na integracji międzynarodowej, międzykulturowej, społecznej, międzypokoleniowej, wymianie kultur i tradycji dzieci i ich Rodzin.
Dzięki sztuce, muzyce na żywo, grze na instrumentach, bo takie zajęcia prowadzimy codziennie w bawialni, chcemy ułatwić Naszym Polskim i Ukraińskim Dzieciom relacje ze sobą, żeby czuli się dobrze w Naszej Polskiej przestrzeni.
Dajemy Wam możliwość bezpiecznej zabawy w czasach pandemii, by Nasze Polskie i Ukraińskie Dzieci, Rodziny mogły spokojnie się pobawić i wspólnie spędzić czas.
Organizatorem wydarzenia jest:
bawialnia edukacyjna RERUM Kinga Magdon
Współorganizatorzy:
Muzyczny Zakątek - Funny Bunny
Galeria Bocheńska
Partnerzy wydarzenia:
Powiat Bocheński
Bochnianin.pl
Bochnia Brzesko z bliska
Kulturalna Bochnia
RDN Małopolska
Rdn Małopolska
Запрошуємо Українські і Польські родини з дітьми від одного року на
зустріч
«Познайомимось краще».
В розважально-навчальному центрі «RERUM»
Неділя 6 березня 2022 року
З 17-19 години
Вільний вхід
В найближчу неділю запрошуємо українські і польські родини на зустріч «Познайомимось краще», на якій допоможемо нашим дітям провести час разом і вдодаток краще пізнати культури, звичаї і традиції один одного. Завдяки спільній грі допоможемо дітям знайти контакт, зустріти нових друзів, а також добре провести час.
Мистецтво, культура, традиції, жива музика, гра на інструментах, спільна гра з кульками в дитячій кімнаті. Найголовніше- спільний час разом.
Запевнимо відповідний і привітливий колектив, а також адаптоване місце для наймолодших, пропонуємо ігри з кульками та інтерактивним килимком, тренінг ментальний, який допоможе заспокоїти емоції. Для нас важлива інтеграція міжнародна, міжкультурна, суспільна, а також, між поколіннями: обмін культурами, традиціями дітей і їх родин.
Завдяки мистецтву, живій музиці, грі на інструментах, бо саме такі зайняття ми проводимо щодня в розважальному центрі, хочемо полегшити нашим польським і українським дітям віднайти спільну мову, щоб вони добре себе відчували в нашому
польскому просторі. Запевнимо безпеку під час ігор в часах пандемії, щоб наші польські і українські діти, родини могли спокійно розважатися і спільно провести час.
Організатори заходи:
Центр розважально-навчальний «RERUM» - Кінга Магдонь
Співорганізатори:
Музичний гурт «Funny Bunny»
ТЦ «Bocheńska»
Партнери заходу:
Район Bocheński
Bochnianin.pl
Bochnia Brzesko z bliska
Культурна Bochnia
RDN Małopolska
Переклад: