Poznajmy się lepiej #międzypokoleniowo – давайте познайомимось один з одним

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie
Poznajmy się lepiej - Давайте ближче пізнати один одного
fot. Pracownia RERUM
Poznajmy się lepiej - Давайте ближче пізнати один одного

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
06.04.2022, 10:00
miejsce:
Warsztaty artystyczne odbędą się 6 kwietnia w Dziennym Domu SENIOR WIGOR w Bochni - obowiązują zapisy do 4 kwietnia do godz. 16.00 pod nr tel. 502 955 470. Kiermasz wielkanocny odbędzie się 7 kwietnia w RERUM (+2 PIĘTRO-windą) w Galerii Bocheńskiej w godz. 10.00 - 12.00.
organizator:
Pracownia RERUM Kinga Magdoń. Współorganizatorzy: Dzienny Dom "Senior - WIGOR", Starostwo Powiatowe w Bochni, Muzyczny Zakątek - Funny Bunny, Galeria Bocheńska
bilety:
Pracownia RERUM wspólnie z Dziennym Domem SENIOR WIGOR w Bochni zapraszają 6 i 7 kwietnia na międzypokoleniową integrację, której tematem wiodącym będzie polsko - ukraińska tradycja wielkanocna i kultura.

Warsztaty artystyczne odbędą się 6 kwietnia w Dziennym Domu SENIOR WIGOR w Bochni - obowiązują zapisy do 4 kwietnia do godz. 16.00 pod nr tel. 502 955 470.

Kiermasz wielkanocny odbędzie się 7 kwietnia w RERUM (+2 PIĘTRO-windą) w Galerii Bocheńskiej w godz. 10.00 - 12.00.

Serdecznie zapraszamy Polskie i Ukraińskie rodziny na integrację międzypokoleniowa o aspekcie wielkanocnej tradycji i kultury.

W środę zapraszamy na artystyczne warsztaty międzypokoleniowe w Dziennym Domu "Senior - Wigor" przy ulicy Karoliny 14D w Bochni. Prace artystyczne będą wykonywane przez Seniorów oraz polskie i ukraińskie dzieci. Na drugi dzień będzie można je zakupić podczas kiermaszu wielkanocnego 7 kwietnia 2022 (czwartek). Kiermasz odbędzie się w godzinach 10:00-12:00 w Galerii Bocheńskiej na II piętrze w RERUM (wjazd windą).

Całkowity dochód ze sprzedaży prac, przeznaczony zostanie na pomoc Uchodźcom z Ukrainy przebywającym na terenie Powiatu Bocheńskiego.

Na oba wydarzenia  WSTĘP WOLNY, NA WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY pod nr tel. 502955470 do 4 kwietnia 2022 do godziny 16:00 ( imię, nazwisko, wiek / liczba osób w grupie)

"POZNAJMY SIĘ LEPIEJ" integrujmy się międzypokoleniowo.
Kwietniowe wydarzenie jest kontynuacją pierwszego wydarzenia inaugurującego "POZNAJMY SIĘ LEPIEJ" w RERUM
Organizatorem wydarzenia jest:
Pracownia RERUM Kinga Magdoń

Współorganizatorzy:
Dzienny Dom "Senior - WIGOR"
Starostwo Powiatowe w Bochni
Muzyczny Zakątek - Funny Bunny
Galeria Bocheńska

Partnerzy medialni:
Bochnianin.pl
Bochnia Brzesko z bliska
Kulturalna Bochnia

Tłumaczenie tekstu:
Wiktora Kaminska
Nestor Lopushynskiy
______________________________________

Poznajmy się lepiej vol.2 #międzypokoleniowo – давайте познайомимось один з одним
Т.2 # між поколіннями

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

Мистецькі праці - 6 квітня 2022 Dzienny dom «Сеньйор - WIGOR», вул. Кароліна
14D Бохня. ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ тел. 502 955 470 ДО 04.04.2022 до години 16:00
На Великодньому ярмарку будуть продаватись художні прикрашення дітей, які можна буде купити, прибуток призначений для допомоги біженцям з України, що проживає в Боченському повіті - 7 КВІТНЯ 2022 RERUM (+2 ПОВТОРОВИЙ ЛІФТ) ГАЛЕРЕЯ БОЧЕНСЬКА  БОХНЯ З 10:00-12:00

ЗАПРОШУЄМО ПОЛЬСЬКІ ТА УКРАЇНСЬКІ РОДИНИ
Rerum з Dziennym domem «Senior- Wigor” запрошуємо на другий захід
Давайте пізнавати один одного, краще.  Інтеграція поколінь у Великодній програмі про традиції і культури.
6 та 7 квітня 2022 року з 10:00 до 12:00 відбудеться інтеграція поколінь.
Боченських Старші з польськими та українськими мамами з дітьми - дошкільнятами і школяряи. В середу запрошуємо вас на художні майстер-класи за адресою Будинок «Senior- Wigor” на вулиці Кароліна, 14Д у Бохні. Художні прикрашення «писанки» будуть виконанні польськими і українськими дітьми.  На наступний день ви зможете їх придбати на Великодньому ярмарку 7 квітня 2022 року (четверг). Ярмарок триватиме з 10:00-12:00 у Galeria Bochenska на ІІ поверсі в RERUM (вхід на ліфті). Загальний дохід від продажу робіт буде спрямовано на допомогу біженцям з України які перебувають в Powiatu Bocheńkiego.

Вхід на заходи безкокоштовний, попередньо потрібно зареєструватись за номером телефону: 502 955 470 до 04.04.2022 до 16.00 (прізвище, ім'я, вік/кількість людей у групі)
«Давай пізнаємо один одного, КРАЩЕ» Інтегруємось між поколіннями.
Квітнева подія є продовженням першої події яка відбувалась 06 березня 2022
«Давай пізнаємо один одного КРАЩЕ)» IN RERUM