Porozmawiajmy o biznesie - konferencja

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
18.11.2022, 18:00
miejsce:
Sala Weselna Arkadia - Trzciana 397
organizator:
Gmina Trzciana oraz Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie
Gmina Trzciana oraz Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie zapraszają na konferencję pn. "Porozmawiajmy o biznesie" organizowaną w ramach trwającego w terminie 14-20 listopada Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Zaproszenie na konferencję skierowane jest do przedsiębiorcaów, osób zainteresowanych światem biznesu czy planujących założyć własną firmę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja odbędzie się 18 listopada o godzinie 18:00 w Arkadii (32-733 Trzciana 397).

Na scenie pojawią się prelegenci, którzy powiedzą o budowaniu własnej marki, o rozwijaniu własnej działalności, o podatkach w czasie inflacji, pozyskiwaniu dotacji na rozwój i innowacje. Zostanie poruszonych wiele tematów dotyczących postaw przedsiębiorczych. Na spotkaniu nie zabraknie również przedstawicieli administracji z Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni oraz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którzy przedstawią swoją ofertę. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie oddział w Trzcianie przygotuje specjalną ofertę dla przedsiębiorców obecnych na konferencji.

szczegółowe informacje - https://bit.ly/konferencja_trzciana

[sk]