II Powiatowyt Zlot Pojazdów Zabytkowych

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie
II Powiatowy Zlot Pojazdów Zabytkowych
fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
II Powiatowy Zlot Pojazdów Zabytkowych

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
11.09.2022, 08:00
miejsce:
Powiat Bocheński
organizator:
Starostwo Powiatowe w Bochni
Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z lokalnymi miłośnika starych samochodów zapraszają na II Powiatowy Zlot Pojazdów Zabytkowych. Zlot odbędzie się w niedziela, 11 września 2022 r. i będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Weekendowi z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego.

Po zeszłorocznym sukcesie i ogromnym zainteresowaniu postanowiliśmy kontynuować przejazd zabytkowymi pojazdami, przez malownicze tereny Bocheńszczyzny. Trasa przebiegać będzie przez Bochnię, Nowy Wiśnicz, Lipnicę Murowaną i Żegocinę.

Dla wszystkich z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko dla pasjonatów, dla których tak popularne w ostatnim czasie stały się zloty starych pojazdów, ale także dla tych, którzy pojawią się na zlocie i będą mogli posłuchać ciekawych historii jak również usiąść w takim pojeździe.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Bochnia, Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz, Gmina Lipnica Murowana oraz Gmina Żegocina.

Patronat nad wydarzeniem objęli – bochnianin.pl, bochniazbliska.pl, informator brzeski.pl oraz Radio Kraków.

***

Cały program weekendu z zabytkami można znaleźć na stronie www.zabytki.powiatbochenski.pl

Znajdź nas również na FB

[sk]