II Forum Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
15.03.2024, 11:00
miejsce:
Hala Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni
organizator:
Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Razem o przyszłości - pod takim hasłem już 15 marca w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni odbędzie się II Forum Przedsiębiorczości. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców działających na bocheńszczyźnie, a jego organizatorem jest Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Bochni.

Głównym założeniem spotkania jest integracja przedsiębiorców z powiatu bocheńskiego, lepsze zrozumienie problemów i ich oczekiwań oraz stworzenie stałej platformy dialogu między sektorem samorządowym i gospodarczym.

Do udziału w Forum zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw powiatu bocheńskiego, Lokalnych Grup Działania, rolników, organizacje pozarządowe, a także inne podmioty działające w obszarze rynku pracy lub w jego otoczeniu.

W programie m.in. wykład ekonomisty prof. dr hab. Witolda Orłowskiego oraz Jarosława Gietnera - trenera, coacha i konsultanta biznesowego, prezentacje przedstawicieli Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz wręczenie nagród Pracodawca Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego.

Podczas Forum będą również dostępni przedstawiciele Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz krakowskich uczelni.

Jesteś Przedsiębiorcą z Bocheńszczyzny i chciałbyś wziąć udział w forum? Prześlij zgłoszenie na adres forum@pup-bochnia.pl lub tel. 14 614 97 20.

Patrona medialny nad wydarzeniem objęli: bochnianin.pl, bochniazbliska.pl, informator brzeski.pl, Gazeta Krakowska, Kronika Bocheńska.

Serdecznie zapraszamy do udziału w FORUM!