I mecz samorządowców Powiatu Bocheńskiego
Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?
Daj nam znać!
Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.
dodaj wydarzenieNajważniejsze informacje
Na murawie spotkają się dwie drużyny – Północ i Południe – których składy zostały utworzone na podstawie położenia gmin względem drogi krajowej nr 94. Drużynę Północy poprowadzi Zbigniew Biernat, Wójt Gminy Rzezawa, natomiast kapitanem drużyny Południa będzie Wojciech Wrona, Wójt Gminy Żegocina. Do zespołów dołączyli również radni powiatowi – przypisani według miejsca zamieszkania.
Zgłoszenia zawodników zostały już zamknięte. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy do kibicowania.
Zbliżające się wydarzenia:
Koncert Chóru Męskiego Cantores Sancti Nicolai
Zapraszamy na koncert Chóru Męskiego Cantores Sancti Nicolai z Bochni, który odbędzie się w sobotę, 25 października, o godz. 18:00 w parafii pw. św. Jana Nepomucena w Bochni.
Noc w Bibliotece
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na 11. edycję ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Do dzieła!”. To nie tylko zachęta do działania, ale także okazja do refleksji nad tym, czym dziś może być dzieło – książka, akt twórczy, współpraca czy wspólne działanie dla dobra lokalnej społeczności