Giełda Informacji Zawodowej 2024

Organizujesz wydarzenie
w naszym powiecie?

Daj nam znać!

Wypelnij formularz zgłoszeniowy, po weryfikacji umieścimy Twoje ogłoszenie w naszym serwisie.

dodaj wydarzenie

Najważniejsze informacje

data wydarzenia:
13.03.2024, 09:00
miejsce:
Hala ZS nr 1 w Bochni
organizator:
Starostwo Powiatowe w Bochni
Czy wiesz, co chciałbyś robić po skończeniu szkoły? Jeśli szukasz inspiracji i chcesz poznać różnorodne ścieżki zawodowe, serdecznie zapraszamy na Giełdę Informacji Zawodowej dla Ósmoklasistów!

To wyjątkowe wydarzenie pozwoli Ci zapoznać się z różnymi zawodami, poznać specyfikę pracy w różnych branżach oraz porozmawiać z przedstawicielami różnych środowisk zawodowych.

Nie przegap tej unikalnej okazji, by zacząć planować swoją przyszłość zawodową! Zapraszamy wszystkich uczniów ósmych klas oraz ich rodziców do udziału.

Giełda organizowana jest dla uczniów ósmych klas, którzy w trakcie spotkania będą mieli okazję spotkać się z doradcą zawodowym i wziąć udział w testach zawodowych dla młodzieży. Każdy będzie mógł poznać profile nauczania, porozmawiać z uczniami i uzyskać materiały reklamowe I i II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, Zespołów Szkół nr 1, 2 i 3 w Bochni oraz CKZiU w Łapanowie oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych z Nowego Wiśnicza oraz Zespołu Szkół z Żegociny. Swoją ofertę przedstawi także Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna oraz Bursa Szkolna.

W każdej szkole odbędą się także dni otwarte, poniżej szczegółowy wykaz:

I Liceum Ogólnokształcące – 13 marca

II Liceum Ogólnokształcące – 13 marca

Zespół Szkół nr 2 – 13 marca

Zespół Szkół nr 3 – 13 marca

Zespół Szkół nr 1 – 13 kwietnia

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy – 18 kwietnia

Liceum Sztuk Plastycznych w Wiśniczu - 21 marca

#uczsiewpowieciebochenskim #GiełdaInformacjiZawodowej #Bochnia #PrzyszłośćZawodowa #Edukacja