fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Rozstrzygnięto konkurs na prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej
Zakończył się konkursu ofert na realizację zadania publicznego na prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz zadań w zakresie edukacji prawnej na terenie powiatu bocheńskiego w 2022 r.

Do Starostwa Powiatowego w Bochni wpłynęły 4 oferty na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia w 2022 roku na terenie powiatu bocheńskiego:

- Punktu Nr 3 - przeznaczonego na świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w następujących lokalizacjach: Drwinia i Rzezawa, w tym realizacja co najmniej jednego zadania na rok z zakresu edukacji prawnej,

- Punktu Nr 4 - przeznaczonego na świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w następujących lokalizacjach: Nowy Wiśnicz, Łapanów, Trzciana, Żegocina i Lipnica Murowana.

W tym realizacja co najmniej jednego zadania na rok z zakresu edukacji prawnej.

Po zapoznaniu się z wynikami prac Komisji konkursowej, powołanej do oceny i opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie, Zarząd Powiatu w Bochni wybrał jako najlepszą ofertę złożoną przez Stowarzyszenie Sursum Corda, ul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz.

Pełna treść uchwały Zarządu Powiatu w tym zakresie w załączeniu.

[sk]