kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Gminy Lipnica Murowana

Jesteś tutaj:Strona Główna » Dla inwestorów » Oferta inwestycyjna » Gminy Lipnica Murowana
Gminy Lipnica Murowana

Gmina Lipnica Murowana przygotowała szereg udogodnień i zachęt dla inwestora prywatnego zarówno na etapie przygotowań i realizacji inwestycji jak i podczas jej działalności, z zasadą systemowego zwolnienia od podatku od nieruchomości wszystkich przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy na terenie Gminy Lipnica Murowana. Przedmiotem rokowań jest realizacja w ramach Partnerstwa Publiczno – Prywatnego na terenie Gminy Lipnica Murowana następujących inwestycji:

  • budowa ośrodka sportu, kultury fizycznej i rekreacji przeznaczonego na szerzenie aktywności sportowej wśród mieszkańców gminy oraz turystów
  • budowa „Domu Seniora” w celu podniesienia jakości usług społecznych w zakresie opieki nad osobami starszymi
  • rewitalizacja Dworku Starościńskiego z przeznaczeniem na „Centrum Kultury i Obsługi Ruchu Turystycznego” realizującego zadania z zakresu kultury i turystyki
  • budowa wyciągu narciarskiego, wykorzystanie inwestycji w celach rekreacyjnych, sportowych oraz turystycznych
  • budowa bulwaru jako miejsca do spędzenia wolnego czasu, rekreacji oraz w celu zwiększenia estetyki brzegów rzeki Uszwicy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o złożenie pisemnego zgłoszenia do udziału w rokowaniach, z określeniem zadania inwestycyjnego. Każdy inwestor zostanie zaproszony w dogodnym dla niego terminie na wizję lokalną i rokowania wstępne do siedziby Urzędu Gminy w Lipnicy Murowanej. Zachęcamy potencjalnych inwestorów do lokowania tu swoich przedsięwzięć. Warto wykorzystać te unikalne walory, jakimi dysponuje Gmina Lipnica Murowana.

Zapraszam również do zwiedzania tajemniczych zakątków, nieprzebytych ścieżek i odkrywania uroku tej ziemi, bo jak powiedział Kardynał Tysiąclecia, Stefan Wyszyński: „Piękna jest ta Lipnica, tu się czuje, że do nas mówią dawne wieki, że przemawia do nas przez te uliczki i kamienie bogata historia...”
Tym, którzy odwiedzą Gminę Lipnica Murowana, życzę, aby spotkanie to na zawsze pozostało w ich pamięci. Wyrażam również nadzieję, że wszyscy korzystający z zaproszenia zatrzymają się u nas na dłużej, przysparzając korzyści i satysfakcji sobie i naszej lipnickiej ziemi.

Tadeusz Klimek
Wójt Gminy Lipnica Murowana


Urząd Gminy Lipnica Murowana
32-724 Lipnica Murowana 44
woj. małopolskie
tel. +48 14 68 52 100
fax +48 14 68 52 102
e-mail:
www.lipnicamurowana.pl
Wójt Gminy – Tadeusz KLIMEK
tel. +48 508 205 244
e-mail:

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Mapa interaktywna

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy