Nawigacja

Zdobądź atrakcyjny zawód z Bohle Polska!

11.01.2019
Zespół Szkół Nr 2 w Bochni we współpracy z renomowaną firmą Bohle Polska już od pięciu lat oferuje możliwość zdobycia ciekawego zawodu – monter izolacji przemysłowych. Uczniowie decydujący się na podjęcie nauki w tej specjalizacji mają zapewnioną praktykę, a po ukończeniu szkoły dla chętnych zatrudnienie w firmie.

Praktyczne kształcenie w zawodzie monter izolacji przemysłowych odbywa się w firmie Bohle w Rzezawie, a kształcenie ogólne w Zespole Szkół Nr 2 w Bochni („Budowlanka”). W okresie trwania nauki zawodu uczniowi będzie wypłacane comiesięczne wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi przepisami.

Absolwenci tego kierunku wyposażeni zostają w umiejętności które pozwalają im na rozwój zawodowy w liczącej się na rynku pracy firmie, a zatrudnienie mogą znaleźć zarówno w kraju jak i za granicą. Jeżeli chcesz zdobyć zawód gwarantujący dobrą i pewną pracę po zakończeniu szkoły, zainteresuj się kierunkiem monter izolacji przemysłowych.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz klas 3 gimnazjum do Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni na spotkanie z przedstawicielami firmy Bohle w ramach Festiwalu Zawodów-Nowe Horyzonty Edukacji Zawodowej, który odbędzie się 31 stycznia 2019.

Chcesz wiedzieć więcej – odwiedź strony internetowe: BOHLE Budowlanki

 

sk