Zawieszenie osobistego udzielania darmowych porad prawnych i obywatelskich

13.03.2020
W związku z koniecznością przeciwdziałania zagrożeniom związanym z sytuacją epidemiologiczną, zawiesza się osobiste świadczenie nieodpłatnych porad prawnych i poradnictwa obywatelskiego w punktach zlokalizowanych na terenie powiatu bocheńskiego, w okresie od 16 do 25 marca br.

Udzielanie porad będzie natomiast możliwe poprzez telefon 14 615 37 92 lub email: porady.prawne@powiat.bochnia.pl
Żeby skorzystać z darmowej porady prawnej lub obywatelskiej należy:
•wypełnić wniosek  o udzielenie porady wraz z oświadczeniem, że nie jest się w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i je podpisać
•wysłać ww. wniosek i oświadczenie (skan/zdjęcie) na adres email: porady.prawne@powiat.bochnia.pl
•oczekiwać na kontakt pracownika Starostwa, który zadzwoni z informacją o wyznaczonym terminie porady i zasadach udzielenia tej porady.

Wzór wniosku w załączeniu.

sk