Zarząd Powiatu z absolutorium za 2022 rok

XLIII Sesja Rady Powiatu
fot. Starostwo Powiatowe/P.Salamon
XLIII Sesja Rady Powiatu
Podczas dzisiejszej sesji, Rada Powiatu w Bochni udzieliła wotum zaufania oraz absolutorium Zarządowi Powiatu w Bochni. Zatwierdzono również sprawozdanie finansowe powiatu za 2022 r.

Głosowanie nad udzieleniem absolutorium z wykonania budżetu powiatu oraz zatwierdzeniem sprawozdania finansowego poprzedzone zostało odczytaniem opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie i Komisji Rewizyjnej. Obie opinie były pozytywne. Radni debatowali również nad raportem o stanie powiatu za 2022 rok.

W wyniku głosowania Rada Powiatu zdecydowała zarówno o udzieleniu wotum zaufania, zatwierdzeniu sprawozdania finansowego powiatu, jak i udzieleniu zarządowi powiatu absolutorium z tytułu wykonania budżetu Powiatu Bocheńskiego za rok 2022.

Treść raportu do pobrania tutaj. Prezentacja do raportu o stanie powiatu w 2022 roku do pobrania poniżej.