Za nami 1. Targi Pracy dla Absolwentów

Targi Pracy dla Absolwentów
fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Targi Pracy dla Absolwentów
Za nami I Targi Pracy dla Absolwentów zorganizowane przez Zespół Szkół Nr 1 w Bochni. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowanie, nie tylko uczniów, ale również firm, które postanowiły przedstawić swoją ofertę i zachęcić młodych ludzi do pracy właśnie u nich.

W symbolicznej inauguracji oprócz Dyrekcji szkoły wzięli udział Starosta Adam Korta, Przewodnicząca Rady Bernadetta Gąsiorek oraz Wicestarosta Ryszard Drożdżak.

Na targach mogliśmy zobaczyć takie firmy jak: ARCOM Sp. J., ABJ Sp. z o.o ,FUTURECNC, BOLARUS S.A., KOPALNIA SOLI BOCHNIA, IGLOO i MILOO, STALPRODUKT S.A., MABUCHI MOTOR POLAND, STALPRODUKT WAMECH, WERNER KENKEL, WESSPER, MPK KRAKÓW, G2 TRANSPORT, VOLVO POLSKA , ZASADA TRANS- SPEDITION, PRATT & WHITNEY TUBES, PROSTER, WOODWARD POLAND, i.SPRZĘT, CSVK, WIMiP AGH KRAKÓW, POLTECHNIKA KRAKOWSKA ORAZ POWIATOWY URZĄD PRACY BOCHNIA.

Specjalne prezentacje dla uczniów przygotowała Firma Volvo Polska oraz Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

[sk]