XXIV sesjia Rady Powiatuw Bochni

26.05.2021
W dniu 27. maja 2021 roku (tj. czwartek) o godz. 10:00, odbędzie się XXIV sesja Rady Powiatu w Bochni (w zdalnym trybie obradowania.)

Porządek obrad:

1. Otwarcie XXIV sesji Rady Powiatu.
2. Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Powiatu.
4. Debata o stanie powiatu za 2020 rok.
5. Podjęcie uchwały o udzieleniu wotum zaufania.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania
z wykonania budżetu Powiatu Bocheńskiego za rok 2020.
7. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu Powiatu Bocheńskiego za rok 2020.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Powiatu Bocheńskiego na 2021
rok.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021-2032.
10. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Małopolskiego na realizację zadania: ,,Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 965 Zielona - Limanowa z drogą powiatową nr 2006K Szarów – Kłaj – Proszówki".
11. Informacja o funkcjonowaniu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w
Bochni „Szpital Powiatowy” w 2020 roku.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego
Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpital Powiatowy” im. bł. Marty Wieckiej
za 2020 rok.
13. Podjęcie uchwały w sprawie przekształcenia Bursy Szkolnej im. Polski Niepodległej w Bochni, poprzez przeniesienie jej siedziby z ul. Kazimierza Wlk. 67 na ul. Stasiaka 8, oraz ustalenia dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć opiekuńczo - wychowawczych.
14. Podjęcie uchwały w sprawie przekształcenia szkół i przedszkola wchodzących w skład
Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni
oraz likwidacji innych lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych i opiekuńczo -
wychowawczych.
15. Podjęcie uchwały w sprawie przekształcenia Technikum Nr 2, Szkoły Branżowej I Stopnia
Nr 2, Szkoły Branżowej II Stopnia Nr 1 oraz II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych
w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni, poprzez utworzenie dodatkowej
lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych i wychowawczych tychże szkół.
16. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia w 2021 roku dotacji z budżetu Powiatu Bocheńskiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
17. Podjęcie uchwały w sprawie woli ufundowania przez Powiat Bocheński kopii sztandaru dla 21 Batalionu Logistycznego im. gen. Jerzego K. Dobrodzickiego w Rzeszowie.
18. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i działalności Zarządu Powiatu
pomiędzy sesjami.
19. Oświadczenia i komunikaty.
20. Zamknięcie obrad XXIV sesji Rady.

kh