XXI Sesja Rady Powiatu

25.02.2021
W dniu dzisiejszym, o godzinie 12:00, odbędzie się XXI sesja Rady Powiatu w Bochni, sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. Porządek obrad:

1.Otwarcie XXI sesji Rady.
2.Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
3.Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Powiatu.
4.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Powiatu Bocheńskiego na 2021 rok.
5.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2021-2032.
6.Podjęcie Rezolucji w sprawie wsparcia działań Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie dotyczących inwestycji przeciwpowodziowych na terenie powiatu bocheńskiego.
7.Informacja o: - pracy Powiatowego Zarządu Dróg w Bochni w 2020 roku, - stanie dróg powiatowych i inwestycjach zrealizowanych na nich w 2020 roku, - zamierzeniach Zarządu w zakresie inwestycji na drogach powiatowych w 2021 roku.
8.Informacja o wykorzystaniu w 2020 roku nieruchomości zarządzanych przez powiat bocheński
9.Informacja o działaniach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bochni w 2020 roku.
10.Sprawozdanie z realizacji rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej za II półrocze 2020 roku.
11.Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rocznego sprawozdania Starosty Bocheńskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Po
wiatu Bocheńskiego za 2020 r.
12.Podjęcie uchwały w sprawie określenia kryteriów w I etapie postępowania rekrutacyjnego do Bursy Szkolnej im. Polski Niepodległej w Bochni oraz punktacji i rodzajów dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów.
13.Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Bursy Szkolnej im. Polski Niepodległej w Bochni, poprzez przeniesienie jej siedziby z ul. Kazimierza Wlk. 67 na ul. Stasiaka 8, oraz ustalenia dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć opiekuńczo - wychowawczych.
14.Podjęcia uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia szkół i przedszkola wchodzących w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni oraz likwidacji innych lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. 15.Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Technikum Nr 2, Szkoły Branżowej I Stopnia Nr 2, Szkoły Branżowej II Stopnia Nr 1 oraz II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni, poprzez utworzenie dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznego i wychowawczych tychże szkół.
16.Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.
17.Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i działalności Zarządu Powiatu pomiędzy sesjami. 18.Oświadczenia i komunikaty. 19.Zamknięcie obrad XXI sesji Rady.

kh