XIV sesja Rady Powiatu w Bochni w dniu 27. lutego 2020 rok

26.02.2020
PRZEWODNICZĄCA RADY POWIATU W BOCHNI zawiadamia, że w dniu 27. lutego 2020 roku (tj. czwartek) o godz. 12:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 31 - I piętro odbędzie się XIV SESJA RADY POWIATU W BOCHNI, której tematami będzie:

PORZĄDEK OBRAD XIII SESJI RADY POWIATU W BOCHNI W DNIU 30. GRUDNIA 2019 ROKU:

Otwarcie XIV sesji Rady.

1. Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Powiatu.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Powiatu Bocheńskiego na 2020 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2020-2033.
  5. Informacja o: - pracy Powiatowego Zarządu Dróg w Bochni w 2019 roku,

- stanie dróg powiatowych i inwestycjach zrealizowanych na nich w 2019 roku,

- zamierzeniach Zarządu w zakresie inwestycji na drogach powiatowych w 2020 roku.

6. Informacja o wykorzystaniu w 2019 roku nieruchomości zarządzanych przez powiat bocheński.

7. Informacja o działaniach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bochni w 2019 roku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rocznego sprawozdania Starosty Bocheńskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego za 2019 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpitala Powiatowego” im. bł. Marty Wieckiej.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpital Powiatowy” im. bł. Marty Wieckiej.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXIX/294/2013 Rady Powiatu w Bochni z dnia 17 maja 2013 r. dotyczącej ustalenia wysokości opłat za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych na terenie Powiatu Bocheńskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XII/112/2019 Rady Powiatu w Bochni z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Bocheńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej Specjalnej, Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Szkoły Branżowej I stopnia Specjalnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni, poprzez utworzenie dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych tychże szkół.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Technikum Nr 2 i Szkoły Branżowe I stopnia Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni, poprzez utworzenie dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych i wychowawczych tychże szkół.
  15. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i działalności Zarządu Powiatu pomiędzy sesjami.
  16. Oświadczenia i komunikaty.
  17. Zamknięcie obrad XIV sesji Rady.

kh