Wystartowała TRUDNA KULTURA

20.12.2019
We wtorek w budynku przy ul. Trudnej wystartowała TRUDNA KULTURA, wydarzenie które zamieniło na tydzień budynek byłego banku PKO BP przy ul. Trudnej na niezwykłe centrum kultury i sztuki. Wszystko w szczytnym celu, pomocy dla podopiecznych fundacji Auxilium Oliwierka Basińskiego i Kuby Surmy.

Niezwykłe wydarzenie potrwa do niedzieli 22 grudnia. W planie są wystawy, koncerty, spotkania z wyjątkowymi ludźmi, warsztaty czy spektakl i jeszcze wiele innych wydarzeń (zobacz pełny program). We wtorek oficjalnie otwarto wystawę. Na inaugurację wystąpił duet PiS (Piotr Lekki i Robert „Sierściu” Mastalerz) oraz odbyły się też pierwsze licytacje. Wystawy można oglądać codziennie w godz. 9:00 – 20:00.

Starostwo Powiatowe w Bochni również przyłączyło się do tej wyjątkowej, spontanicznej akcji.

mm