Wyniki konkursu ofert na realizację zadania publicznego

30.11.2020
Wyniki konkursu ofert na realizację zadania publicznego prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz zadań w zakresie edukacji prawnej na terenie powiatu bocheńskiego w 2021 r.

W ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia w 2021 roku na terenie powiatu bocheńskiego: Punktu Nr 3, przeznaczonego na świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, w następujących lokalizacjach: Drwinia i Rzezawa, w tym realizacja co najmniej jednego zadania na rok z zakresu edukacji prawnej, oraz Punktu Nr 4, przeznaczonego na świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej, w następujących lokalizacjach: Lipnica Murowana, Łapanów, Trzciana i Żegocina, w tym realizacja co najmniej jednego zadania na rok z zakresu edukacji prawnej, do siedziby Starostwa Powiatowego w Bochni wpłynęły 3 oferty realizacji powyższego zadania.

Po zapoznaniu się z wynikami prac Komisji konkursowej, powołanej do oceny i opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie, Zarząd Powiatu w Bochni wybrał jako najlepszą ofertę złożoną przez Stowarzyszenie Sursum Corda, ul. Lwowska 11,33-300 Nowy Sącz.

Pełna treść uchwały Zarządu Powiatu w tym zakresie w załączeniu poniżej.