Nawigacja

W sobotę warsztaty dziennikarskie z Jackiem Pałasińskim i spotkanie z Siostrą Małgorzatą Chmielewską

08.09.2022
Fanów dziennikarstwa i fotografii zapraszamy w sobotę na warsztaty „Wartość Informacji” podczas których redaktorzy Jacek Pałasiński i Mariusz Kuś oraz fotograf Jurek Kralkowski, nie tylko będą dyskutować o tym co to znaczy i jak wygląda dzisiaj rzetelna informacja dziennikarska, ale również wytłumaczą uczestnikom na czym polega kreowanie artykułu, od zajścia faktu do momentu publikacji.

Warsztaty będą trwały od godz. 11.00 do 15.00 w sobotę 10 września w byłym Domu Książki przy ulicy Kościuszki 5.
Z powodu ograniczonej liczby miejsc, obowiązują zapisy  management@fotofarm.it lub telefonicznie pod numerem 607 867 080.

Natomiast w sobotni wieczór zapraszamy na godz. 19.00 do Oratorium na spotkanie – rozmowę pt. „Wojna a dobroczynność”  Siostry Małgorzaty Chmielewskiej z Redaktorem Jackiem Pałasińskim. Siostra Małgorzata jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sióstr w naszym kraju. Prowadzi domy dla bezdomnych, chorych, samotnych matek oraz noclegownie dla kobiet i mężczyzn.  Redaktor Pałasiński to dziennikarz znany nie tylko z ekranów telewizora, ale również z radia. Był także korespondentem. Rozmowę będzie moderował Jurek Kralkowski.

Podczas spotkania organizowana będzie licytacja "prezentów" od darczyńców na rzecz Fundacji Siostry Chmielewskiej. Całe spotkanie oraz licytacje, poprowadzi dziennikarz i znany głos radiowy redaktor Mariusz Kuś.
Wieczór uświetnią głosy muzyki gospell: Natalia Wójcik, Oliwia Wójcik, Dominikę Juszczyk, Joanna Biernat i Tomasza Kiniorski.

Organizatorem wydarzenia jest Just Image It wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Ziemi Okulickiej. Wydarzenia odbywają się w ramach Weekendu z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego.

Cały program weekendu z zabytkami jest dostepny na stronie www.zabytki.powiatbochenski.pl

[sk]