Uwaga, zamknięcie dróg w Żegocinie i Łomnej!

29.07.2022
Objazd w Żegocinie
fot. Powiatowy Zarząd Dróg
Objazd w Żegocinie
W związku z rozbudową dróg powiatowych i zabezpieczeniem osuwiska oraz prowadzonymi w związku z tym pracami, informujemy iż od 1 sierpnia zostaną zamknięte dwie drogi powiatowe na terenie Gminy Żegocina i Nowy Wiśnicz.

- droga powiatowa nr 2074K Żegocina – Kamionna w miejscowości Żegocina będzie całkowicie nieprzejezdna aż do listopada. Na czas prowadzonych prac wyznaczone zostały objazdy przez miejscowości: Kamionna, Ujazd i Łąkta Górna.

- droga powiatowa nr 2079K w miejscowości Łomna zostaje całkowicie zamknięta do połowy grudnia. Na czas prowadzonych prac wyznaczone zostały objazdy przez miejscowości Leksandrowa i Nowy Wiśnicz.

Poniżej mapy pokazujący trasę objazdu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

[sk]