Uczennice z Ekonomika Mistrzyniami Powiatu w Koszykówce

17.02.2019
W gościnnych murach Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni odbyły się Zawody Powiatowe w Koszykówce Dziewcząt, rozgrywane w ramach Licealiady. Zawody organizowane są przez Starostwo Powiatowe w Bochni, a realizowane przez MOSiR Bochnia.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn: ZS Nr 1 Bochnia, II LO Bochnia, ZS Nr 3 Bochnia, I LO Bochnia, Zs Nr 2 Bochnia.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a dziewczęta walczyły o miano Mistrzyń Powiatu Bocheńskiego oraz o awans do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się 20 lutego na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.
WYNIKI:
I miejsce - Zespół Szkół Nr 3 w Bochni
II miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Bochni
III miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Bochni

Na zakończenie zawodów drużyny z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Zobacz galerię zdjęć - TUTAJ

sk