Szukamy osób chętnych do pracy!

01.06.2020
Sytuacja na terenie powiatu bocheńskiego dotycząca rozprzestrzeniania się wirusa SARS –COVID19 pomału się stabilizuje, od dłuższego czasu nie zanotowano nowego przypadku. Jednak nie wykluczone jest, że okoliczności, z którymi mieliśmy do czynienia mogą się powtórzyć. Z myślą o tym powstała baza wolontariuszy, pracowników, osób chętnych, które w kryzysowej sytuacji będą chciały pomóc.

Sytuacja związana z zarażeniem się części personelu w Domu Pomocy Społecznej w Bochni, pokazała  z jak trudną sytuacją musieliśmy się zmierzyć. Zapewnienie ciągłości opieki nad podopiecznymi w pewnym momencie stało pod znakiem zapytania. Jednak po apelu skierowanym do społeczeństwa, zgłosili się wolontariusze, którzy takiej opieki nie bali się podjąć.

Kogo szukamy ? Przede wszystkim szukamy osób chętnych do pracy, medyków, ratowników medycznych, studentów, ale też ludzi, którzy nie posiadają przeszkolenia medycznego. Przede wszystkim szukamy osób, które będą w stanie odnaleźć się w trudnej sytuacji za odpowiednie wynagrodzenie i po uprzednim przeszkoleniu – wyjaśnia starosta Adam Korta.

Przygotowano specjalny formularz, dzięki któremu powstanie baza osób. Co trzeba zrobić ? Wystarczy wejść na stronę i zarejestrować się https://www.emailmeform.com/builder/form/a26S6g4tEYM0jUV53

sk