Nawigacja

Siedziba WTZ w Proszówkach z nowym dachem

25.09.2023
Siedziba WTZ w Proszówkach z nowy dachem
fot. Starostwo Powiatowe/P.Salamon
Siedziba WTZ w Proszówkach z nowy dachem
Zakończył się remont dachu na siedzibie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Proszówkach. Wyiana starego pokrycia dachowego była konieczna, a nowy dach zapewnia nie tylko lepsze warunki ochronne, ale też izolacyjne budynku. Inwestycja została sfinansowana z PFRON, przy wsparciu Starostwa Powiatowego, oraz ze środków własnych. Łączny koszt prac wyniósł ponad 80 tys zł.

Wykonawcą prac była firma Profilbud. Dodatkowego wsparcia podczas remontu i odbudowy dachu udzielili państwo Kinga i Piotra Waśniowscy właściciele przedsiębiorstwa Astat, którzy od lat wspierają WTZ.

Dzięki tej inwestycji pracownicy i uczestnicy zajęć będą mieli lepsze warunki. Z mojej strony mogę powiedzieć, że WTZ w Proszówkach zawsze mogą liczyć na pomoc ze strony Powiatu
mówi Adam Korta Starosta Bocheński

W spotkaniu po zakończeniu inwestycji uczestniczyli Starosta Powiatu Bocheńskiego Adam Korta, Państwo Anna i Grzegorz Radzięta –właściciele firmy PROFILBUD, państwo Kinga i Piotr Waśniowscy właściciele firmy ASTAT, pani Elżbieta Paczyńska Dyr. PCPR w Bochni, Tomasz Sieczka z  PCPR w Bochni,  ksiądz Stanisław Kania – proboszcz parafii w Proszówkach,  Zarząd Stowarzyszenia  „AmicusHominis” oraz uczestnicy i kadra WTZ w Proszówkach.