kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Regionalne Halowe Mistrzostwa OHP w piłce nożnej chłopców za nami

Regionalne Halowe Mistrzostwa OHP w piłce nożnej chłopców za nami

Dodano: 13.02.2019 08:00 Regionalne  Halowe Mistrzostwa OHP  w piłce nożnej chłopców za nami
W Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbyły się Regionalne Halowe Mistrzostwa Ochotniczych Hufców Pracy w Piłce Nożnej Chłopców Regionu Tarnowskiego, których organizatorem była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz Hufiec Pracy w Bochni.

W zmaganiach sportowych wzięły udział cztery drużyny reprezentacji z Hufca Pracy Proszowice, Hufca Pracy Dąbrowa Tarnowska, Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie oraz Hufca Pracy w Bochni. Drogą losowania ustalono kolejność grup eliminacyjnych, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja bocheńskiej jednostki przygotowywała się do meczu pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół Nr 3. Do dalszego etapu rozgrywek na poziomie wojewódzkim zakwalifikowały się drużyny zajmujące: I miejsce Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie i II miejsce: Hufiec Pracy w Proszowicach.

Wśród uczestników wyłoniono również najlepszego strzelca, którym został Dawid Dziadana z Proszowic oraz bramkarz Piotr Czarnik z Dąbrowy Tarnowskiej.

Zwycięska drużyna otrzymała puchar oraz upominki rzeczowe ufundowane przez starostę bocheńskiego a także medale i dyplomy. Ponadto wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Celem zorganizowanego przedsięwzięcia była promocja aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia oraz wskazanie młodzieży alternatywnej formy spędzania wolnego czasu.

 

sk