Przyjdź po flagę do starostwa

24.04.2019
Zbliżające się Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dzień Polonii i Polaków za Granicą oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja to ważne dla każdego Polaka święta. W ramach świętowania 20-lecia powiatu bocheńskiego na mieszkańców będzie czekało 200 biało – czerwonych flag.

-Każdy kto zgłosi się do Punktu Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Bochni otrzyma flagę. Zachęcam do wywieszenia tych flag w domach i mieszkaniach. To prosta, ale jakże ważna lekcja patriotyzmu – zachęca Starosta Bocheński Adam Korta.

W tym roku powiat bocheński obchodzi 20 – lecie, z tej okazji przygotowano kilkanaście wydarzeń czy akcji, które będą realizowane przez cały rok. Rozdawanie narodowych flag jest częścią tych obchodów. W planach są również konkursy, wystawy, bieg, koncerty i wiele innych.

mm