Przedsiębiorco, sięgnij po pożyczkę!

09.04.2020
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni zachęca do składania wniosków o udzielenie pożyczki na pokrycie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla mikroprzedsiębiorców.

Wnioski powinny być wnoszone w postaci elektronicznej poprzez platformę TUTAJ.

Złożenie wniosku i umowy poprzez platformęTUTAJ , po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym, pozwoli na obsługę sprawy bez konieczności wizyty w powiatowym urzędem pracy.

Komplet dokumentów składanych do urzędu powinien zawierać :

- umowę pożyczki wraz z załącznikiem nr 2 do umowy tj. wnioskiem o umorzenie
- wniosek o udzielenie pożyczki
- formularz informacji przedstawiaonych przy ubieganiu sie o pomoc rekompensującą negatywne konsekwencje ekonomiczne z powodu COVID-19
- kopię pełnomocnictwa potwierdzoną za zgodnośc z orginałem (tylko w przypadku udzielenia pełnomocnictwa osobie lub osobom do dokonywania w jego imieniu czynności prawnych określonych w pełnomocnictwie, w tym m. in. do składania wniosku o udzielenie pożyczki i podpisania umowy na platformie praca.gov.pl lub w wersji papierowej)

sk