Praca w PCPR

23.10.2020
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni szuka pracownika socjalnego w projekcie pn. „Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej w Powiecie Bocheńskim” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Termin składania ofert: do 30.10.2020 r.

Planowany początek pracy : listopad 2020 r.

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało w szczególności:

➡️Praca socjalna na rzecz uczestników projektu;
➡️Identyfikacja i opracowywanie indywidualnej ścieżki wsparcia dla uczestników projektu;
➡️Realizacja działań projektowych;
➡️Opracowywanie i prowadzenie innej dokumentacji projektowej –w zakresie realizowanych zadań;
➡️Bieżące kontakty z personelem projektu oraz bieżące informowanie koordynatora projektu o etapach realizacji zadania i występujących trudnościach w jego realizacji;

Liczba stanowisk: 2

Wymiar czasu pracy: 0,5 etatu (umowa o pracę na czas określony do 30.06.2023 r.; możliwość zadaniowego czasu pracy)

Szczegóły i wymagania : znajduja się tutaj.

kh