Powiat przygotowuje się do masowych szczepień

09.04.2021
Trwają przygotowania do organizacji masowych punktów szczepień w naszym powiecie. Takich punktów na powiatowej mapie będą dwa, zlokalizowane w halach Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie.Dzisiaj starosta Adam Korta oraz wicestarosta Ryszard Drożdżak spotkali się w obiektach z dyrektorem bocheńskiego szpitala, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie szczepień masowych oraz dyrektorami szkół.

Jest to z pewnością duże wyzwanie logistyczne dlatego dogrywamy wszelkie szczegóły związane ze sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniem szczepień mieszańców naszego powiatu - mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Miejsca te zostały wybrane przede wszystkim w związku z dogodną lokalizacją i odpowiednim zapleczem.
Szczepienia ruszą prawdopodobnie od 19 kwietnia i będą realizowane od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 18.00.
sk