Powiat bocheński wydał kolejny kalendarz na 2019 rok

07.01.2019
Weekend z zabytkami powiatu bocheńskiego otrzymał prestiżowy tytuł Laureat w kategorii Wydarzenie w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski.Otrzymane wyróżnienie stało się inspiracją do kalendarza wydanego na 2019 rok, a imprezę tą powiat bocheński organizuje już od 12 lat.

Na kartach kalendarza znajdą Państwo piękne zdjęcia obrazujące zabytki, jak również wydarzenia, które organizowane są w ramach tej akcji. Weekend z zabytkami to wyjątkowo ważny dla nas projekt, jego głównym celem jest promocja tego nam najbliższego ale nie zawsze poznanego dziedzictwa lokalnego, a ten kalendarz jest elementem tej właśnie promocji skierowanej do naszych mieszkańców.Chcielibyśmy aby nasi mieszkańcy utożsamiali się z tym przedsięwizięciem, a równocześnie z tym naszym lokalnym dziedzictwem.

Zależy nam aby wokół tej imprezy  tworzył się pozytywny klimat i przyjazne otoczenie do kontynuacji, a wręcz poszerzania tego przedsięwzięcia - mówią organizatorki imprezy.

Chciałbyś aby na Twojej ścianie zawisł taki kalendarz? Zgłoś się do nas.

Kalendarz został opracowany i wydany przez Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Bochni.