Nawigacja

Podziękowania

21.11.2018
Podziękowania Ludwika Węgrzyna Starosty Bocheńskiego w kadencji 2014-2018.

Po przepracowaniu prawie 42 lat pracy zawodowej w tym 34 lata na Ziemi Bocheńskiej w Gminie Bochnia i Powiecie Bocheńskim  , dla dobra Ich Mieszkańców i dla dynamicznego rozwoju , w poczuciu dobrze spełnianego obowiązku postanowiłem przejść na zasłużoną  emeryturę .

W tych długich latach mojej pracy zarówno na Pomorzu Zachodnim , w Krakowie  jak i na Bocheńszczyźnie spotkałem wielu wspaniałych ludzi , dla których dobro społeczne, jak i rozwój  społeczny i ekonomiczny idący w kierunku  poprawy życia ludzi  i całego społeczeństwa  było podobnie jak i dla mnie najważniejszym celem.

Dziękuję im wszystkim jak i każdemu z osobna za te wspaniałe lata działania.

Szczególne słowa podziękowania kieruję do mojej rodziny; mojej Żony Waldemary i córek Katarzyny, Marty i Małgosi które były zawsze dla mnie  ostoją i wsparciem a moją nieobecność szczególnie w soboty i w niedziele znosiły z niezwykłą dzielnością.

Na mojej drodze pracy zawodowej zetknąłem się z setkami koleżanek i kolegów wspaniałych współpracowników i pracowników.

Za tą pracę serdecznie Wam dziękuję, pracę trudną a nie zawsze rozumianą i akceptowaną przez społeczeństwo.

Dziękuję samorządowcom, radnym, sołtysom, członkom OSP = moim druhom, działaczom i animatorom kultury.

Odchodząc z pracy zawodowej pozostanę ( Mam nadzieję ) aktywnym członkiem naszej samorządowej rodziny i będę pracował wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie dla dobra naszej Małej Ojczyzny – Bochni.

Za wszystko serdecznie dziękuję.

Ludwik Węgrzyn

Starosta Bocheński