PINB wyłączony z bezpośredniej obsługi klientów!

26.10.2020
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bochni wydał komunikat dotyczący zaprzestania od 26.10 bezpośredniej obsługi interesantów przez pracowników Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Bochni. (Urząd będzie dostępny wyłącznie dla pracowników PINB BOCHNIA)

Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego w Bochni odbywał się będzie z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej oraz zamontowanej na ścianie budynku specjalnej skrzynki po prawej stronie przy wejściu, do której mogą Państwo wrzucać dokumenty i wypełnione wnioski. Pracownicy telefonicznie pomogą wypełnić druki. Dokumenty będą zabierane przez Inspektorów PINB co kilka godzin. Każda osoba, która wrzuci dokumenty, otrzyma potwierdzenie wpływu pisma, wysłane e-mailem (jeśli zostawi adres  e-mail na złożonych dokumentach).
Osoby składające za pomocą skrzynki e-mail skany dokumentów, które powinny zostać złożone w oryginale, proszę o dostarczenie w terminie późniejszym tj. do 14 dni pocztą lub do skrzynki zamontowanej na ścianie siedziby PINB BOCHNIA.
Ponadto odroczone zostały terminy przeprowadzania czynności kontrolnych (oględzin itp.) – w zakresie w jakim mogłyby powodować dla pracowników tut. Inspektoratu oraz osób trzecich zagrożenie epidemiologiczne, a ich odroczenie nie powoduje zagrożenia dla życia ludzkiego lub mienia. Odroczenie czynności kontrolnych może być również spowodowane usprawiedliwioną nieobecnością Pracowników Inspektoratu.
Czynności kontrolne (oględziny itp.) zostaną podjęte niezwłocznie po ustaniu stanu zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bochni prosi o składanie pism wszelkiego rodzaju, wniosków i podań poprzez:
- skrzynkę e-PUAP (e-PUAP: /PINB-BOCHNIA/SkrytkaESP),
- pocztę elektroniczną (e-mail: pinbbochnia@poczta.onet.pl),
- skrzynkę zamontowaną na ścianie siedziby PINB-BOCHNIA
oraz o kontakt telefoniczny (tel./fax.: 14 611-71-84, 518-345 872)
w godzinach pracy urzędu od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30.

Jednocześnie Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bochni przeprasza za wszelkie niedogodności, jakie mogą powstać z uwagi na  podejmowane działania zapobiegawcze.

sk