Piknik dla rodzin z Ukrainy

Piknik Rodzinny
fot. Powiat Bocheński
Piknik Rodzinny
Zapraszamy rodziny z Ukrainy przebywające na terenie Powiatu Bocheńskiego na Rodzinny Piknik, który odbędzie się 8 maja 2022 roku (niedziela) w Borówkowym Roju, gospodarstwie w Lipnicy Górnej. Spotkanie zaczyna się o 13.00 i potrwa do 19.00. Współorganizatorem pikniku jest Powiat Bocheński. Запрошуємо сім'ї з України, які проживають у Бохнянському повіті, на сімейний пікнік, який відбудеться 8 травня 2022 року (неділя) в господарстві Borówowy Rój у Lipnicy Górnej. Зустріч розпочнеться о 13:00 і триватиме до 19:00.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci dorosłych szereg atrakcji.
- malowanie twarzy dzieci,
- robienie z balonów różnych kształtów,
- malowanie farbami,
- zabawy,
- poczęstunek
- ognisko z kiełbaskami,
- karmienie zwierząt;
Gospodarstwo Borówkowy Rój znajduje się na południu Powiatu Bocheńskiego w Lipnicy Górnej 243, gmina Lipnica Murowana. Teren gospodarstwa jest leśny i nierówny, dlatego zalecamy założenie wygodnego, sportowego obuwia. Prosimy również w miarę możliwości o zabranie karimat lub koców.

Piknik jest współfinansowany przez Powiat Bocheński. Wsparcie przy organizacji udzieliły: Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Bochni, firma Gremi, P.P.H.U. JURA z Rajbrotu, Bacówka Towary Tradycyjne z Rajbrotu, Tech Trans z Lipnicy Murowanej, sklep Qubat z Bochni. Dzięki Panu Prezesowi OSP w Lipnicy Górnej Tomaszowi Przybyłko, dzieci będą mogły korzystać z dmuchańca i innych niespodzianek przygotowanych przez OSP w Lipnicy Górnej.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa sms-owo: 691148577 lub na fb: Borówkowy Rój.

Запрошуємо сім'ї з України, які проживають у Бохнянському повіті, на сімейний пікнік, який відбудеться 8 травня 2022 року (неділя) в господарстві Borówowy Rój у Lipnicy Górnej. Зустріч розпочнеться о 13:00 і триватиме до 19:00. Співорганізатор пікніка – Бохнянський повіт. Організатори підготували багато атракціонів для дітей та дорослих: - малювання дітей, - виготовлення повітряних куль різної форми; - розпис фарбами, - розваги - закуски - багаття з ковбасами - годування тварин; Господарство Borówkowy Rój розташована на півдні Бохенського повіту в Lipnica Górna 243, у ґміні Lipnica Murowana.
Територія ферми залісна і нерівна, тому рекомендуємо взути зручне спортивне взуття. Якщо можливо, візьміть із собою карімати та ковдри. Пікнік співфінансує Бохенський повіт. Завдяки президенту Добровольчої пожежної частини в Ліпниці-Гурні Томашу Пшибильку діти зможуть насолоджуватися надувним атракціонем та іншими сюрпризами, які приготувала Добровольча пожежна частина в Ліпниці-Гурні. Будь ласка, повідомте нас смс 691148577 або на Facebook Borówkowy Rój