Pierwsze posiedzenie Zarządu Powiatu

28.11.2018
Wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Zarządu Powiatu w Bochni, w skład którego wchodzą: Adam Korta przewodniczący a zarazem starosta bocheński oraz członkowie zarządu Ryszard Drożdżak - wicestarosta, Jerzy Błoniarz, Marek Rudnik i Rafał Rudka.

Starosta Korta posiedzenie zarządu rozpoczął od spraw organizacyjnych czyli omówienia działań pracy  oraz wszelkich zmian organizacyjnych. Następnie omówiono materiały na kolejną sesję Rady Powiatu, która odbędzie się na początku grudnia oraz sprawy bieżące.

Podjęto również uchwały dotyczące zmian w budżecie, zmiany upoważnień jak również podjęli uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań w zakresie darmowych porad prawnych realizowanych na terenie powiatu w 2019 r.

sk