Piast Łapanów zwycięzcą turnieju o Puchar Starosty Powiatu Bocheńskiego!!!

17.06.2019
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłkarskie Bochnia zorganizowało Turniej o Puchar Starosty Powiatu Bocheńskiego. W zawodach wzięło udział 6 zespołów: dwa zespoły MSP Bochnia, Piast Łapanów, Victoria Słomka, Football Academy Brzesko i NieszkowiankaNieszkowice Małe - dziewczyny. Nagrody zwycięzcom wręczył Ryszard Drożdżak Wicestarosta.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju został Piast Łapanów na drugim miejscu uplasowała się Football Academy Brzesko a na trzecim MSP Bochnia I. Pierwsze trzy zespoły uzyskały taką samą ilość punktów dlatego o ostatecznej kolejności musiał zdecydować bilans bramkowy a więc tzw mała tabela. Dziewczynki z Nieszkowic Małych nie były klasyfikowane ponieważ na turniej przyjechały kategorią wiekową orlik, natomiast turniej był rozgrywany w kategorii wiekowej żak. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale. Pierwsze trzy zespoły otrzymały okazałe puchary a pozostałe drużyny dyplomy.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 Piast Łapanów
2 FA Brzesko
3 MSP I Bochnia
4 Victoria Słomka
5 MSP II Bochnia
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - dziewczyny (poza kategorią).

sk