kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Otwarte Zawody o Puchar Prezesa Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Bochni

Otwarte Zawody o Puchar Prezesa Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Bochni

Dodano: 17.05.2019 12:00 Otwarte Zawody o Puchar Prezesa Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Bochni
W zeszłym tygodniu na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Bochni odbyły się Otwarte Zawody o Puchar Prezesa Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Bochni w których rywalizowali przedstawiciele 10 kół strzeleckich LOK z oraz instytucji powiatu bocheńskiego. Zawody zaszczycili swoją obecnością Ryszard Drożdżak wicestarosta Powiatu Bocheńskiego oraz mł. insp. Jerzy Polczyk Komendant Powiatowy Policji w Bochni.

Puchar po kilkugodzinnych zmaganiach wywalczyli i odebrali rąk Prezesa OP LOK w Bochni Rafała Plądra zawodnicy Klubu Strzeleckiego LOK "PUSZCZA" Dziewin.  Na miejscu drugim na podium stanęli reprezentanci Klubu Strzeleckiego LOK "SOBOLIK" Chrostowa a miejsce trzecie zajęli strzelcy z Klubu LOK Bocheńskiego Zakładu Usług Komunalnych w Bochni. Ponadto miejsce IV zdobyło Koło LOK GROT Bochnia i V Koło LOK z Bratucic.

Indywidualnie w konkurencji „Trójbój Ogniowy” złoty medal odebrał Michał Kuchno z Koła LOK Bratucice, srebrny Włodzimierz Polowiec z Koła LOK BZUK Bochnia a brązowy medal zawisł na szyi Bartłomieja Aksamita z KS LOK PUSZCZA Dziewin.Dla gości niezrzeszonych w LOK przygotowano "Dwubój Ogniowy" polegający na konkurencji strzelania z KBK AK na odległość 50 m i pistoletu centralnego zapłonu na dystansie 15 metrów.

Zwyciężyła reprezentacja Związku Żołnierzy Wojska Polskiego Koło nr I w Bochni, miejsce II zdobyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochnia a miejsce III funkcjonariusze z Zakładu Karnego Nowy Wiśnicz. Na miejscu IV uplasowali się strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni i na V miejscu przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Bochni.W kategorii indywidualnej:I miejsce zajął Krzysztof Pikus z Komendy Powiatowej Policji w Bochni, II miejsce Wojciech Aleksandrowicz ze Związku Żołnierzy Wojska Polskiego Koło nr I w Bochni III miejsce Andrzej Stukus również ze Związku Żołnierzy Wojska Polskiego Koło nr I w Bochni. Obsadę sędziowską pełnili: Sędzia Główny zawodów Marian Ożóg i Michał Kulikowski oraz koledzy sędziowie z OP LOK Nowy Targ.Zawodnicy ze zwycięskiego Klubu LOK PUSZCZA Dziewin będą reprezentować Organizację Powiatową w eliminacjach wojewódzkich trójboju obronnego i crossu w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

kh