Nawigacja

Ostatnie posiedzenie Rady Powiatu w 6 kadencji.

28.03.2024
Rada Powiatu 6 kadencji
fot. Starostwo Powiatowe
Rada Powiatu 6 kadencji
W ostatni czwartek marca odbyły się pięćdziesiąte obrady Rady Powiatu. Jednocześnie była to również ostatnia sesja dobiegającej końca 6 kadencji. Przewodnicząca Rady Powiatu Bernadetta Gąsiorek wręczyła uroczyste podziękowania za dotychczasowa pracę.

Ostatnie obrady były również okazją do podsumowania wyjątkowej bo 5,5 letniej kadencji. Przez ten czas sytuacjia w  Polsce i na świecie dość mocno dała się we znaki mieszkańcom bocheńszczyzny - pandemia koronowirusa, wybuch wojny w Ukrainie, a w międzyczasie również powódź w Łapanowie.

Serdecznie dziękuję pracownikom Starostwa Powiatowego w Bochni, jednostek organizacyjnych, Radnym Rady Powiatu w Bochni, członkom Zarządu Powiatu w Bochni, samorządowcom wszystkich szczebli, przedstawicielom służb, straży, inspekcji i instytucji, przedsiębiorcom i organizacjom pozarządowym, lokalnym mediom i dziennikarzom oraz wszystkim niewymienionym wcześniej, którzy wspierali działalność samorządu powiatowego za pracę na rzecz bocheńszczyny i jej mieszkańców przez ostatnie 5,5 roku 6 kadencji Rady Powiatu.
mówi Adam Korta Starosta Bocheński