Noc w Bibliotece - „Hotel Transylwania”

20.01.2023
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza nieustraszonych i odważnych czytelników w wieku 8 – 12 lat na straaaaszną Noc w Bibliotece pod hasłem „Hotel Transylwania”. Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona!

Organizatorzy zachęcają: „Uwielbiasz straszne historie? Dreszcz emocji podczas opowiadanych wieczorami historii o duchach? Przygotuj się na solidną dawkę niesamowitości, tajemniczości oraz potworności. Wkroczysz do świata, który cię przerazi, ale także… zafascynuje i momentami rozśmieszy. Zapraszamy wszystkich nieustraszonych i jak najbardziej odważnych czytelników.”

Termin akcji: 28 styczeń 2023 r. (tj. sobota), w godzinach 18.00 – 22.00.
Miejsce akcji: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, ul. Mickiewicza 5.

Warunkiem uczestnictwa jest bycie czytelnikiem bocheńskiej Biblioteki lub jej filii oraz wypełniony przez rodzica/opiekuna formularz zgody (załącznik nr 1 do regulaminu, dostępny na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl ). Formularze należy dostarczyć do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5, tel. 14 614 52 23 do dnia 25 stycznia 2023 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z regulaminem „Nocy w Bibliotece” na stronie biblioteki.