Nabór na stanowisko pracownika socjalnego

22.09.2020
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie szuka pracownika socjalnego w projekcie pn. „Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej w Powiecie Bocheńskim” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało w szczególności:
  • Praca socjalna na rzecz uczestników projektu;
  • Identyfikacja i opracowywanie indywidualnej ścieżki wsparcia dla uczestników projektu;
  • Realizacja działań projektowych, Opracowywanie i prowadzenie innej dokumentacji projektowej –w zakresie realizowanych zadań;
  • Bieżące kontakty z personelem projektu oraz bieżące informowanie koordynatora projektu o etapach realizacji zadania i występujących trudnościach w jego realizacji;

Umowa o pracę na czas określony do 30.06.2023 r. Termin składania ofert: do 27.09.2020 r. Planowany początek pracy : październik 2020 r.