Muzyczny weekend na Zamku w Wiśniczu

10.06.2022
W sobotę, 18 czerwca 2022r. o godz. 20.30 na wiśnickim zamku odbędzie się niezwykłe wydarzenie-Wielka Gala Operowo-operetkowa „Jasny Uśmiech Wiosny”. Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe wykona Zespół Opery Krakowskiej.Wystąpią: Paula Maciołek, Agnieszka Cząstka-Niezgódka, Jarosław Bielecki, Adam Szerszeń oraz Orkiestra, Chór i Balet Opery Krakowskiej pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka. Kierownictwo artystyczne: Wioletta Maciejewska, Bogusław Nowak, Bożena Pędziwiatr, Janusz Wierzgacz.

Promocyjna cena biletów dla Mieszkańców Gminy Nowy Wiśnicz:
Sektory A,B,C - 120 PLN
Sektory D,E - 80 PLN
do nabycia tylko w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Wiśniczu, Rynek 6.
Warunkiem nabycia biletu w promocyjnej cenie jest okazanie dowodu osobistego z adresem zameldowania na terenie Gminy Nowy Wiśnicz.

Ceny biletów dla osób spoza terenu gminy Nowy Wiśnicz:

Sektory A,B,C - 140 PLN

Sektory D,E - 100 PLN

Bilety do nabycia w następujących lokalizacjach:

-Kasa Zamku w Wiśniczu
-Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu, Rynek 6, Nowy Wiśnicz
-Miejski Dom Kultury w Bochni, ul. Regis 1, Bochnia
-Kasa Opery Krakowskiej, ul. Lubicz 48, Kraków

Natomiast w niedzielę, 19 czerwca 2022r. o godz. 20.30, w wyjątkowej scenerii wiśnickiego zamku odbędzie się koncert zespołu Another Pink Floyd, Orkiestry Baczków i Sinfonii Carpathia pod dyrekcją Wojciecha Zwierniaka. Gościnnie wystąpiMarek Raduli.

Ceny biletów:

Sektory A,B,C-130 PLN
Sektory D,E- 90 PLN

Bilety do nabycia w następujących lokalizacjach:

-Kasa Zamku w Wiśniczu
-Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu, Rynek 6, Nowy Wiśnicz
-Miejski Dom Kultury w Bochni, ul. Regis 1, Bochnia

Zachęcamy do śledzenia stron www.nowywisnicz.pl orazwww.zamekwisnicz.pl, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje dotyczące wydarzeń.

Do zobaczenia w Wiśniczu!!!

[sk]