Nawigacja

Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bochni

25.01.2022
Informacja w sprawie ograniczenia obsługi przez PINB
fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Informacja w sprawie ograniczenia obsługi przez PINB
W trosce o bezpieczeństwo, w związku z potrzebą podjęcia działań mających na celu ograniczenie szerzenia się COVID – 19, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bochni, od środy - 26. stycznia do odwołania, zaprzestaje bezpośredniej obsługi Interesantów.

W związku z powyższym informacje będą udzielane telefoniczne w godzinach pracy urzędu od 7.30 15.30 pod numerami

14 611-71-84, tel. 518 345 872

W pozostałych przypadkach Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bochni prosi o składanie wniosków i podań poprzez skrzynkę e-PUAP (e-PUAP: /PINB-BOCHNIA/SkrytkaESP) lub do skrzynki umieszczonej na ścianie po prawej stronie przy wejściu do Urzędu oraz pocztą.

W sprawach pilnych można kontaktować się z Urzędem przez pocztę elektroniczną

sekretariat@bochnia.pinb.gov.pl lub
tel./fax.: 14 611-71-84, 518 45 872

PINB prosi o kontaktowanie się osobiste z Urzędem tylko w razie konieczności oraz o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędzie do spraw pilnych.

Ponadto Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bochni informuje, że przeprowadzanie czynności kontrolnych (oględzin), poza przypadkami zagrożenia zdrowia i życia, może być odraczane w zakresie, w jakim mogłyby powodować dla pracowników Inspektoratu i osób trzecich zagrożenie epidemiologiczne. Odroczone czynności kontrolne (oględziny) zostaną podjęte niezwłocznie po ustaniu stanu zagrożenia związanego z przeciwdziałaniem COVID – 19.

Jednocześnie Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bochni przeprasza za wszelkie niedogodności, jakie mogą powstać z uwagi na  podejmowane działania zapobiegawcze.

[sk]