24.09.2020
Starostwo Powiatowe w Bochni otrzymało potwierdzoną przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną informację, że jeden z pracowników Urzędu jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2. Przeprowadzone zostały wszystkie działania mające na celu wyeliminowanie ewentualnych innych zakażeń.

Starostwo będzie realizować swoje zadania w dotychczasowej formie. Pomieszczenia zostały zdezynfekowane, a 10 pracowników mający kontakt z osoba zarażona i ich rodziny obecnie są na kwarantannie. Starostwo Powiatowe jest w stałym kontakcie z bocheńskim Sanepidem, wypełniając zalecenia tej instytucji.

Równocześnie zwracamy się z prośba do wszystkich osób korzystających z usług urzędu o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.