Jubileusz Senior Wigor

28.01.2020
W piątek odbyło się spotkanie seniorów z DDP „Senior – WIGOR”w Bochni. Gospodarze tego dnia świętowali 4 rocznicę istnienia placówki. W spotkaniu uczestniczył Ryszard Drożdzak Wicestarosta oraz Elżbieta Paczyńska ,dyrektor PCPR. Jubileusz uświetnił koncert młodzieży ze Szkoły Muzycznej w Domosławicach.

Wszystkich przybyłych ze wzruszeniem powitał Adam Pawulski Kierownik placówki. Następnie na scenie zaprezentował się zespół muzyczny, który swoim pięknym koncertem kolęd wprawił wszystkich we wspaniały nastrój. Niespodzianką dla gości był także występ Urszuli Borzęckiej, która na co dzień pracuje w placówce jako muzykoterapeuta. Po zakończeniu nie zabrakło życzeń i słów uznania złożonych od przybyłych gości na ręce Kierownika. Za opiekę dziękowali też mieszkańcy. Wyjątkowe życzenia na ręce dyrektora oraz wszystkich uczestników złożył Ryszard Drożdzak, wicestarosta, który wręczając kwiaty i słodki upominek, nie zapomniał też o niedawno obchodzonym Dniu Babci i Dziadka. Punktem kulminacyjnym wydarzenia był pyszny tort, który uświetnił całość tego wyjątkowego spotkania. Rozbawieni i roześmiani uczestnicy zapomnieli, że są seniorami, pokazując ile dobrej energii drzemie w każdym z nich. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy aby w każdy dzień tego 5 jubileuszowego roku funkcjonowania placówki upływał w tak radosnej atmosferze.

kh